menu
Diplomat PRO 600

PROMOCJA DIPLOMAT DENTAL KrakDent 2024

UNIT TANIEJ NAWET O 10 000zł, specjalne rabaty oraz gratisy.
Uwaga PROMOCJE OGRANICZONE CZASOWO !!!
O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela 602 71 85 85.

 

 

 
promocja KrakDent 2024 jest ważna do 05.05.2024.

Produkty w promocji

Diplomat PRO 500

Diplomat PRO 500

Diplomat PRO 500 to nowa era unitów stomatologicznych na miarę 21 wieku. Unit sterowany poprzez aplikację wgraną na dowolny tablet. Wygoda, ergonomia pracy oraz nowoczesny design to elementy na które producent zwrócił największa uwagę. Diplomat PRO 500 posiada szereg możliwości rozbudowy. Unit występuje z górnym lub z dolnym prowadzeniem rękawów. Unit można ustawić do pracy prawo lub lewo ręcznej.
Diplomat ONE 100

Diplomat ONE 100

Diplomat ONE 100 to najnowszy unit Diplomat z serii Classic. Unit zawieszony na fotelu pacjenta podąża góra-dół wraz z ruchami fotela. Unit z górnym lub dolnym prowadzeniem rękawów. Wygoda, ergonomia pracy oraz nowoczesny design to elementy na które producent zwrócił największa uwagę. Diplomat ONE 100 posiada szereg możliwości rozbudowy.
Diplomat ONE 200

Diplomat ONE 200

Unit stomatologiczny Diplomat ONE 200. Unit stacjonarny z zawieszonym fotelem na bloku spluwaczki z górnym lub dolnym podawaniem rękawów. Unit wyposażony w bezszczotkowy mikrosilnik DX LED. Sterowanie fotelem odbywa się za pomocą klawiatury membranowej, ze stolika lekarza, lub uniwersalnego sterownika nożnego SWING (odchylany) lub NOK (naciskany).Diplomat ONE 200 posiada szereg możliwości rozbudowy.
Diplomat PRO 600

Diplomat PRO 600

Diplomat PRO 600 to nowa era unitów stomatologicznych na miarę 21 wieku. Unit sterowany poprzez aplikację wgraną na dowolny tablet. Wygoda, ergonomia pracy oraz nowoczesny design to elementy na które producent zwrócił największa uwagę. Diplomat PRO 600 posiada szereg możliwości rozbudowy. Unit występuje z górnym lub z dolnym prowadzeniem rękawów. PRO 600 to unit stacjonarny z zawieszonym fotelem na bloku spluwaczki
Informacja dla klientów
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
  • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
  • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
  • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
  • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..