menu

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów chcących wyposażyć swoje gabinety, oznacza to również pomoc przy wyborze sposobów finansowania. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości finansowania począwszy od wydłużonych terminów płatności poprzez sprzedaż w systemie „RATY ANDAN” aż do pomoc przy wyborze pożyczki lub leasingu. Współpracujemy z firmą leasingowa SIEMENS FINANCE, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów dla branży medycznej.

 

 

 

 

 

 

Siemens Finance od ponad 15 lat oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie finansowania Sprzętu Medycznego zdobywając zaufanie Klientów.  Nasza oferta obejmuje  następujące produkty:

 • pożyczkę
 • leasing finansowy
 • leasing operacyjny
 • cesję wierzytelności

Produktem cieszącym się największą popularnością w branży medycznej jest pożyczka na zakup sprzętu medycznego. Jest to produkt przygotowany specjalnie dla prywatnych praktyk lekarskich, przychodni medycznych (NZOZ), prywatnych szpitali oraz klinik.

Pożyczka to proste zasady i dogodne warunki umowy:

 1. Uproszczona procedura – przy zakupie sprzętu medycznego do kwoty 250.000,00 EUR
 2. Opłata wstępna od 0%
 3. Czas trwania umowy od 12 do 72 miesięcy
 4. Waluta: PLN – bezpieczne finansowanie bez ryzyka kursowego
 5. Nie pobieramy opłat manipulacyjnych za przyznanie finansowania
 6. Pożyczka umożliwia korzystne połączenie zakupu nowoczesnych urządzeń medycznych z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej
 7. Możemy sfinansować nie tylko zakup sprzętu medycznego, ale również: zakup mebli, sprzętu IT oraz oprogramowania itp. Jest również możliwość otrzymania pożyczki na dowolny cel w wysokości do 80.000,00 zł.

Zapraszamy do współpracy

 

 

Tomasz Barnaś

P.H.U. ANDAN 

Tel. kom. +48 602 71 85 85

mailto: biuro@andan.com.pl

Informacja dla klientów
 • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
 • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
 • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
 • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
 • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..