menu

Firma nasza istnieje na rynku od 1993 roku . Na początku zajmowaliśmy się dystrybucją materiałów stomatologicznych. Zdobywając doświadczenie i kontakty z firmami o światowej renomie uzyskaliśmy możliwość rozszerzenia naszej działalności .

W chwili obecnej oferta nasza obejmuje kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych według indywidualnych potrzeb klientów . Specjalizujemy się w sprzedaży unitów , rentgenów , radiowizjografi.

Służymy fachową informacją na temat najnowocześniejszych rozwiązań technicznych , możliwościach optymalnego ich wykorzystania w gabinecie , formach finansowania (leasing , kredyty).

Prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanego przez nas sprzętu.

Zyskaliśmy sobie mocną pozycję na lokalnym rynku , cieszymy się zaufaniem naszych klientów , którzy cenią nas za fachowość , zaangażowanie , odpowiedzialność oraz uczciwość . Aby spełnić te oczekiwania pracownicy naszej firmy są obecni na wszystkich znaczących targach , sympozjach i szkoleniach.

 

 

 

 

Informacja dla klientów
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
  • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
  • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
  • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
  • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..