menu
PROMOCJA DIPLOMAT DENTAL KrakDent 2024

PROMOCJA DIPLOMAT DENTAL KrakDent 2024

UNIT TANIEJ NAWET O 10000zł, specjalne rabaty oraz gratisy. Uwaga PROMOCJE OGRANICZONE CZASOWO zł!!! O szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela 602 71 85 85.
UNITY EKSPOZYCYJNE

UNITY EKSPOZYCYJNE

Zapraszam do zapoznania się ze specjalną ofertę na ekspozycyjne unity Diplomat Dental.
PROMOCJA - Autoklaw DOMINA B PLUS

PROMOCJA - Autoklaw DOMINA B PLUS

Cena: 14900 PLN

Autoklaw Domina B Plus 14 900zł!Autoklaw Domina B PLUS - klasa B, komora 19,5 l, 4 tacki
PROMOCJA Carestream RTG + RVG

PROMOCJA Carestream RTG + RVG

Najnowsza radiowizjografia RVG 5200 w rewelacyjnej cenie orazparawan ochronny z blachą ołowianą GRATIS !!!Zestaw RTG + RVG już za 29 500zł
KOŃCÓWKI NSK !!!

KOŃCÓWKI NSK !!!

Najlepsze ceny na końcówki NSK. NOWOŚĆ turbina Z 900L !!!
PROMOCJA - Kompresor EKOM DK 50-10Z

PROMOCJA - Kompresor EKOM DK 50-10Z

Cena: 5285 PLN (1210 EUR)

Najlepsze ceny na kompresory EKOM. Sprawdź sam.
DEALER ROKU DIPLOMAT-DENTAL 2017

DEALER ROKU DIPLOMAT-DENTAL 2017

Z dumą informujemy, że dzięki naszym staraniom oraz zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi klienci, nasza firma zdobyła tytuł Dealera Roku 2017 Diplomat-Dental. Tytuł ten jest przyznawany firmie, która wykazała się najlepszą sprzedażą unitów Diplomat w Polsce. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
DEALER ROKU DIPLOMAT-DENTAL 2018

DEALER ROKU DIPLOMAT-DENTAL 2018

ANDAN Mielec został ponownie wyróżniony tytułem Dealera Roku Diplomat-Dental!!! Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu oraz z tego, że nadal jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy wybierali nas najczęściej spośród wszystkich sprzedawców unitów tej marki w Polsce. Bardzo Państwu dziękujemy.
Informacja dla klientów
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
  • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
  • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
  • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
  • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..