menu
Diplomat PRO 500

PROMOCJA DIPLOMAT DENTAL DENTAL MEDICA SHOW 2023

 
 
 

 

 

 

PROMOCJA WIOSNA 2021 na unity Diplomat Dental
modele unitów DC310 - taniej o 6860zł !!!
modele unitów  DC170 -  taniej o 6280zł !!!

Dodatkowo przy zakupie unitu specjalny promocyjny pakiet:

 

 

 
promocja Wiosna 2021 jest ważna do 15.05.2021.

Produkty w promocji

Diplomat ONE 100

Diplomat ONE 100

Diplomat ONE 100 to najnowszy unit Diplomat z serii Classic. Unit zawieszony na fotelu pacjenta podąża góra-dół wraz z ruchami fotela. Unit z górnym lub dolnym prowadzeniem rękawów. Wygoda, ergonomia pracy oraz nowoczesny design to elementy na które producent zwrócił największa uwagę. Diplomat ONE 100 posiada szereg możliwości rozbudowy.
Diplomat PRO 500

Diplomat PRO 500

Diplomat PRO 500 to nowa era unitów stomatologicznych na miarę 21 wieku. Unit sterowany poprzez aplikację wgraną na dowolny tablet. Wygoda, ergonomia pracy oraz nowoczesny design to elementy na które producent zwrócił największa uwagę. Diplomat PRO 500 posiada szereg możliwości rozbudowy. Unit występuje z górnym lub z dolnym prowadzeniem rękawów. Unit można ustawić do pracy prawo lub lewo ręcznej.
Informacja dla klientów
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
  • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
  • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
  • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
  • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..